עמוד קבוצה

ארגון פעמונים
סטטוס קבוצה: סגורה

סקירה מהירה

ארגון פעמונים מחפש מתנדבים!

הפעם, בשונה משאר המוצרים, אנו רוצים להיעזר בכוח הקבוצה כדי לתרום לקהילה :-)


ארגון פעמונים מסייע למשפחות המצויות בבעיות כלכליות באמצעות ליווי מקצועי-פיננסי, המסייע למשפחה לאזן את תקציבה, למצות את כושר ההשתכרות שלה ולעלות על דרך המלך. במקביל, דואג הארגון לסייע בצמצום והסדרת חובות ובפתרון בעיות כלכליות סבוכות.


פעמונים מטפל ותומך כיום באלפי משפחות מכל רחבי הארץ, על ידי מאות מתנדבים שהוכשרו באופן מקצועי על ידי הארגון.
מעבר לליווי האישי, פעמונים מעביר סדנאות לקהלים שונים, בהם לומדים כיצד להתנהל כלכלית בצורה מאוזנת ואחראית ולהימנע מצבירת חובות.
סניפי פעמונים בכל רחבי הארץ פועלים לצד רשויות הרווחה המקומיות ובתיאום עמן ובשיתוף פעולה עם ארגונים ועמותות.


ארגון פעמונים מחפש מתנדבים בתחומים מגוונים, אשר כמתנדבים, תוכלו להשקיע מזמנכם בכמה תחומי התנדבות בארגון:
מלווה משפחה - ליווי והדרכה כלכלית של משפחה.
ראש צוות מלווים -  מלווה מנוסה שמקבל אחריות על ניהול צוות של 10 מלווי משפחות, תוך חניכה, תמיכה, ייעוץ מקצועי וליווי שוטף.
כל מתנדב / ראש צוות בפעמונים עובר הכשרה ייעודית מקצועית במסגרת פעמונים. הכשרה זו כוללת תכנים משפטיים, כלכליים, רגשיים ומידע רב על תהליך הליווי וההדרכה הכלכלית.


לפרטים נוספים צרו עמנו קשר בשיחת חינם בטלפון: 1-800-800-261


תפקידים נוספים הזקוקים למתנדבים הם:


1. איש/ אשת שיווק.
2. יועץ בתחום המשפטי (הוצאה לפועל ופשיטת רגל).
3. התנדבות במטה הארגון – שותפות וסיוע בפעילות שיווקית, גיוס משאבים ויחסי ציבור, עזרה לוגיסטית, מזכירות ועוד.
4. אחראי רכש ומלאי.
5. מזכירת אזור. 
6. מרצה במסגרת פהמו"ן (פעילות הדרכה מונעת בניהול כלכלת המשפחה בארגונים, בי"ס, מועדוני קשישים וכדומה).


תתנדבו. למען. הנשמה.
:-)

מספר רוכשים: 4 הנחה 0%
מחיר מקורי: 0 ₪ מחיר : 0 ₪
הקבוצה תסגר בעוד:

פרטים

ארגון פעמונים שזכה באות הנשיא למתנדב התש"ע הינו ארגון המושתת על התנדבות.
מעל ל- 2000 מתנדבים מכל רחבי הארץ משמשים כמלווי משפחות, יועצים מקצועיים, רכזים, מרצים ותומכים. כולם פועלים מתוך אמונה ואהבה, באחריות ובמרץ לטובת שיפור מצבם הכלכלי של משפחות בישראל, בדרכן לאחריות ולעצמאות כלכלית.
משפחות רבות בישראל נתונות בקשיים כלכליים. חלק ניכר מהם מצוי באופן קבע ב"משיכת יתר", בחובות לבנקים ולחברות האשראי ולעיתים אף בחובות לבני משפחה, חברים ולשוק האפור. כמו כן, משפחות רבות הגיעו למצב בו מתנהלים נגדיים הליכים משפטיים.
למשפחות אלו קמו מסייעים רבים וברוכים, אך רוב ארגוני הצדקה והקרנות השונות מספקות פתרון מקומי ועכשווי, אם בסל מזון, אם במענק כספי, ציוד וכדו'.
לדאבוננו, סיוע נקודתי זה אינו מספק ולאחר תקופה קצרה, משפחות שבות לשחר לפתחם של נדיבים, עובדים סוציאליים, ומנהלי קופות הצדקה - שהרי שוב קיימים צרכים קיומיים ושוב הבנק לוחץ לסגור את האוברדרפט וחוזר חלילה.
בפעמונים הגיעו למסקנה שחובה לטפל בבעיה מן השורש, למצוא שיטה שתעמיד את המשפחה על רגליה הכלכליות, תלמד אותה לחיות באיזון כלכלי על פי יכולתה, כך שבמהלך ארוך ומחושב המשפחה לא תזקק יותר לעזרה. 
לא פעם, הוצאות תופחות בשל חשיבה לקויה או בשל עצלות מיותרת שגורמת לחשבונות לתפוח ללא כל הצדקה. בעיה קטנה זקוקה לפתרון קטן. כשהבעיה גדלה, גם הפתרון הנדרש גדול ומורכב יותר. את המשימה הנעלה הזו, נטלו מתנדבי "פעמונים" על כתפיהם. לא עוד משפחות מצוקה. 

 

השיטה הפעמונית: 
השיטה פשוטה. משפחה, שמסיבה כלשהיא נקלעה לדרך ללא מוצא כלכלית, זוכה לליווי מקצועי צמוד לאורך זמן, ולעיתים גם למענקים והלוואות, עד שהם מוצאים את הדרך המאוזנת, ומרגישים בטוחים לחזור לאוטוסטראדת החיים. 
נכון, קשה לקבל תכתיבים באמצע החיים. אף אחד לא אוהב שמישהו מחליט עבורו כיצד לכלכל את צעדיו. אך הניסיון מראה, כי דווקא אלו שחששו יותר מכל שמישהו יפלוש לד' אמותיהם, הם הראשונים שמחקו את האוברדראפט. 
התהליך הפעמוני, מתבצע בשיתוף פעולה הדוק עם המשפחה. יחד עם איש הליווי המקצועי, מחליטים על אלו מסעיפי ההוצאה ניתן לוותר וכיצד לכלכל את צעדיה הכלכליים של המשפחה לתקופה הקרובה.
במהלך הליווי מתבצעת בקרה מדוקדקת ומפורטת לאורך זמן של כל התהליכים הכלכליים בתוכנת CRM ייעודית, תהליך הליווי וסיכומי הפגישות מתועדים  באמצעות טפסים ותכתובת וכל אלו גלויים אך ורק בפני מלווה המשפחה, מטעמי חיסיון וצנעת הפרט.