רקע 

 

שנת 2010, הייתה שנת מהפך. השנה שהוכרזה כשנת הרשתות החברתיות, שנת הפייסבוק, שינתה את העולם ואת התפיסה של כפר גלובאלי אחד. היו לנו הרבה מהפיכות קודם לכן, אבל מהפיכה חברתית ברשת קרתה רק בשנה זו. 

בשנת 2010 גילינו, בעצם, שאנחנו יכולים, שהכוח הוא אצלנו !

גילינו שניתן לחולל מהפיכות, להחתים עצומות, להחזיר מוצרים למדפים ברשתות השיווק ולהשפיע על מחירי הדלקים. גילינו שאנחנו יכולים, אם רק אנחנו רוצים ומתאחדים.

ההבנה הזו חידדה אצלנו גם את התודעה הצרכנית. הרי תמיד אומרים לנו מה לקנות, מתי לקנות ובאיזה מחיר. 

ואנו שואלים את עצמנו:

למה שיגידו לנו ?!
אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים, מה אנחנו צריכים ומתי - אנחנו הם הקובעים !
אז למה שלא נגיד אנחנו ?

נתאגד כקבוצה, נצרף חברים ונבקש לרכוש את המוצרים שאנחנו באמת רוצים, ובמחיר הכי טוב שניתן !

כך נולד פורטל am1 - אתר קהילות הרוכשים של ישראל המרכז את הצרכים האמיתיים שלנו ובכוח ה"ביחד", כוח הקניה הקבוצתית, מייצר פלטפורמה להתאגדות לצורך קבלת מחירים תחרותיים, מחירים שלא היינו מצליחים לקבל לבד.

יחד עם הפורטל נולד חזון גדול שמתבסס על סלוגן אחד פשוט:  אנשים. קובעים. מחירים.


החזון


am1.co.il  מתחייב להוביל מהפכה צרכנית אמיתית שתביא להחזרת כוח הקניה והשליטה על המוצר, המחיר ומועד המכירה - לצרכן.

am1.co.il הפורטל החדשני והמוביל בישראל לקבוצות רוכשים, מבטיח לפעול ללא לאות עבור הקהילה, עבור העם, במקצועיות ובהגינות.

am1.co.il יעמיד בפני לקוחותיו, הצרכנים, פלטפורמה אינטרנטית נוחה, פשוטה והגונה שתשקף את צרכיהם האמיתיים, יאפשר להם להתאגד בקבוצות רוכשים, לקבוע ולרכוש את המוצרים שהם באמת צריכים, במחירים הטובים ביותר בישראל. 

 

אנו מבטיחים ומתחייבים לפעול כפורטל מטעם הקהילה ולייצג נאמנה כל אחת מקבוצות הרוכשים שיתאגדו תחתינו בהתאם למספר קווים מנחים:

 

שקיפות מלאה- אנו מתחייבים לפעול ב- am1 במלוא מרצינו להשגת תנאי עסקה מיטבית עבור כל אחת מקבוצות הרוכשים שיפעלו באתר. כל המידע שייאסף על המוצר ועל הספק, יהיה גלוי לצרכן באופן מלא, וההתחייבות לביצוע העסקה (הכוללת מסירת פרטי חיוב) תתבצע רק לאחר קבלת כל הפרטים הרלבנטיים לקיומה.

 

שירות מעולה- מאחורי פורטל am1 עומד מערך של נותני שירותים, תמיכה ושירות לקוחות. אנו עומדים לשירותכם בכל שאלה או הבהרה במרחק טלפון אחד, 1-800-800-261 (מספר חינם) ובו נשמח לסייע בכל הזדמנות ובכל שאלה.


  1. חווית קניה- בכל תהליך עיצוב ובניית הפורטל, שמנו לעצמנו למטרה לשמור על פשטות ועל קו נקי ואחיד כך שכל גולש יחווה חווית קנייה וירטואלית נעימה ובלתי מחייבת. לפורטל עוצבה שפה ייחודית של אייקונים מצוירים שתורמים גם הם לחוויה.
  2. איכות ואמינות- אתר am1 חרט על דגלו את מחויבותו לאיכות ואמינות מול לקוחותיו. אנחנו פועלים בשם קבוצות הרוכשים באתר ומבצעים התקשרויות עבור רכישת מוצר ספציפי מספק או יצרן נדרש. ספק או יצרן אשר לא יעמדו במחויבויותיהם מול מערכת am1 וקבוצות הרוכשים, לא יוכלו לשמש ספק ברכישות הבאות שיתבצעו בפורטל.
  3. תרומה לקהילהam1 הפועל עבור הקהילה, רואה חשיבות גדולה בתרומה לקהילה, ולכן האתר מעמיד פלטפורמה מרכזית לגיוס מתנדבים ופעילויות לעמותות שאושרו וקבלו תו לניהול תקין ע"י "עמותת מידות".

 

ככה קונים היום חכם.