מה זה "עם 1" ?

עם 1 (am1) הוא פורטל אינטרנט המייצר פלטפורמה להתאגדות של קבוצות רוכשים המעוניינים לרכוש מוצר שעלותו גבוהה ושהם באמת צריכים, ושואפים לקבל, בזכות כוח הקבוצה, את ההטבה הגבוהה ביותר !

כיצד זה עובד?

כדי לדעת בצורה הטובה ביותר איך כדאי לפעול באתר, אנו ממליצים לך לגלוש לעמוד "איך זה עובד" ולהנות מסרטון הדרכה קליל וחביב. בסיום הצפייה בסרטון, כל שיישאר לך הוא לחפש את המוצר אותו אתה רוצה ולהתחיל לקנות הכל, בקלות ובנוחות !

מי מנהל את אתר am 1 ?

מאחורי אתר am1.co.il עומדים מספר יזמים בעלי מודעות צרכנית ותודעת שירות גבוהה וכן ידע וניסיון בניהול משא ומתן וקניינות, אשר החליטו לאפשר לאנשים להתאגד בקבוצות, באמצעות האינטרנט, ולנצל את כח הקבוצה לקבלת מחירים אטרקטיביים, במועד ובזמן הנוחים לקבוצה ולאו דווקא לספק.

איך אני מצטרף לקבוצה בגיוס?

כל שעליך לעשות הוא לבחור את המוצר אליו אתה רוצה להצטרף בלשונית "קהילות בגיוס" ולהוסיף את פרטיך.

מה קורה אם מוצר שאני רוצה לא קיים?

בפניך עומדות שתי אפשרויות: האחת - להגיש בקשה לפתיחת קבוצה חדשה למוצר המבוקש והשנייה - להירשם לשירות הניוזלטר ובעזרתו תקבל עדכון על פתיחת קבוצות חדשות. ברגע שתיפתח קבוצה למוצר שתרצה, תוכל להצטרף אליה בקלות. 

איך אני נרשם לקבלת עידכונים (ניוזלטר)?

בעמוד הבית יש אפשרות "הרשמה" ובמסגרתה גם רישום לניוזלטר. רישום לניוזלטר ישאיר אותך מעודכן בכל המתחדש באתר (קבוצות חדשות, שינוי סטטוס של קבוצה וכדומה).

מה זה מוביל קבוצה?

מוביל קבוצה הוא גולש אשר מעוניין לפתוח קבוצה ומבקש לזרז ולגייס באופן פעיל, קונים נוספים. קונה שהוא מוביל קבוצה יקבל הטבה משמעותית נוספת על המוצר שביקש לרכוש. (הודעה בעניין תישלח אליו במייל מיד עם פתיחת הקבוצה).

האם אני חייב להיות מוביל קבוצה?

ממש לא ! בחרת לפתוח קבוצה אך לא להוביל אותה, אנחנו כבר נעשה את כל השאר. קח בחשבון כי גם כחבר בקבוצה אתה יכול לקבל כסף על גיוס חברים לקניית המוצר.

למה כדאי לי להיות מוביל קבוצה?

האמת שזה די פשוט: מעבר להטבה המשמעותית במחיר, לה זכאי כל חבר בקבוצה, מוביל הקבוצה נהנה מהטבה משמעותית נוספת אשר תותאם באופן ספציפי לכל מוצר (פרטים על ההטבה יישלחו למוביל הקבוצה במייל, ברגע שהקבוצה נפתחת).

איך אני מצרף חברים לקנייה ומה יוצא לי מזה ?

בעזרת כפתורי "שתף" באתר או "share" בפייסבוק, אתה יכול להזמין חברים להצטרף לקבוצה אליה אתה הצטרפת. ככל שייצטרפו יותר חברים כך הכוח שלנו מול הספק יגדל ולכן המחיר שנקבל יקטן. 

מה יוצא לך מזה ? על כל קנייה של גולש שאתה קישרת לאתר, יזוכה חשבונך באתר ב-100 ש"ח לרכישות באתר. אתה מוזמן ללמוד יותר על התגמול בעמוד "מדיניות התגמול" ובתקנון.

איך אני מקבל את המוצר?

הסדרת את התשלום בגין השובר ? תתחדש. השובר כבר אצלך במייל.

שים לב כי על גבי השובר נמצאים פרטי הספק. כל שנותר לך זה לפנות לספק, להסדיר איתו את התשלום בגין המוצר ולתאם איתו את האספקה.  בהצלחה !

האם כל התשלום בגין המוצר מתבצע דרך האתר?

לא ולא. באתר אתה רוכש רק את השובר המאפשר לך לרכוש מהספק את המוצר, במחיר מוזל. התשלום בגין המוצר עצמו יבוצע ישירות מול הספק.

האם הקבוצות מוגבלות בזמן?

בהחלט כן. בכל קבוצה, בין אם היא קבוצה בגיוס או קבוצה בתהליך של רכישה, זמן ההצטרפות מוגבל. נא שים לב לזמנים כדי שלא תפספס.

האם השימוש בכרטיס אשראי בטוח באתר?

מסירת מידע כלשהו באתר am1 ו/או איסופו בזמן הגלישה והשימוש בו הינם הליכים בטוחים ומאובטחים בפרוטוקול מוצפן תקן SSL (Secured Socket layer) המאפשר הצפנה של מידע המועבר ברשת האינטרנט באופן שאינו מאפשר קריאה ו/או זיהוי המידע בעת העברתו. בכל מקרה, אנו ממליצים לקרוא את עמוד "מדיניות פרטיות".

האם יש דרך נוספת לקניית השובר מלבד כרטיס אשראי?

נוסף לתשלום באמצעות כרטיס אשראי, העמדנו לרשותך אפשרות לתשלום גם באמצעות pay pal - מערכת הסליקה החדשנית והבטוחה ביותר הקיימת ברשת האינטרנט.

אם אפשרויות אלה פחות נוחות לך, אתה מוזמן גם לשלם בעד השובר, במזומן, במשרדנו, ברחוב הברזל ברמת החייל, ת"א.

מה אם קניתי את השובר למוצר והתחרטתי?

כלום לא קרה ! מאחר והמוצרים אותם תרכוש אצלנו הם מוצרים הדורשים מעורבות גבוהה ובהכרח מוצרים בעלות גבוהה, אנו בטוחים כי אם החלטת לוותר על הקנייה אזי יש לכך סיבה טובה. מאחר וכך, אם לא השתמשת בשובר ולא עברו שבועיים מיום קניית השובר, אנו נזכה אותך על כל סכום השובר ולא עפ"י המינימום הנדרש לפי חוק הגנת הצרכן.

מה אם נרשמתי לקבוצה ברכישה והקבוצה לא הגיעה ליעד המינימאלי של קונים?

במקרה שכזה לא תתקיים עסקה ואתה כמובן לא תחוייב בגין השובר. 

המוצר שבקשתי לקנות נמצא בקבוצה שנסגרה, איך אוכל להצטרף לקבוצה?

קונה יקר, לקבוצה שנסגרה, לא תוכל להצטרף היות והעסקה כבר בוצעה. מה שכן תוכל לעשות הוא לפתוח קבוצה חדשה אליה יוכלו להצטרף קונים חדשים.

כבעל עסק, האם אני יכול להקים קבוצה?

בהחלט. כל אחד יכול להקים קבוצה. יחד עם זאת אנו מזכירים כי כדי שעסקה תצא לפועל צריכים להתקיים 2 דברים: הראשון  הוא שיצטרפו מספיק חברים לקבוצה והשני הוא שהמחיר של המוצר יהיה הטוב ביותר שניתן להשיג. 

מה קורה אם אני רוצה דגם ספציפי של מוצר שקיים בדגם אחר?

שלח בקשה לפתיחת הקבוצה וצוות am1 ישקול האם לפתוח קבוצה נפרדת או האם לאחד את הקבוצה עם קבוצה קיימת, כללית יותר.

האם ניתן להגיש בקשה לפתיחת קבוצה בכל תחום?

בהחלט כן. ניתן להגיש בקשה לפתיחת קבוצה לכל מוצר. יחד עם זאת אנו מעריכים כי ציבור הגולשים לא יתאגד ויתאחד לקבוצה בגיוס (בבנייה), למוצרים שעלותם נמוכה. אנו בהחלט צופים כי הגולשים יתאחדו כעם 1 לקבלת הנחה משמעותית למוצרים יקרים, שהם באמת צריכים ולא יכולים סתם כך לקבל בהנחה משמעותית.  

מי מנהל את המשא ומתן מול הספקים ?

 זוהי בעצם שאלת השאלות  :-)

בעם 1 אנו מנהלים, עבורך, את המשא ומתן מול הספקים השונים. לצורך כך אנו נעזרים בידע ובנסיון הקודם שלנו במסחר ובמשא ומתן ובעזרת מחלקת הרכש שלנו אנו מאפשרים לך לקבל את המחיר הטוב ביותר, ללא כל מאמץ מצדך !