ארגונים גדולים

 

 

am1 הפורטל החדשני והמוביל לקהילות רוכשים בישראל שמח לשתף פעולה עם ארגונים גדולים במשק הישראלי ומעמיד לשירותם מחלקה ייעודית אשר מטפלת בצרכיהם השונים ומבצעת עבורם בדיקות ורכש מתקדמים למגוון רחב של מוצרים. 

 

 


am1 נמצא בקשר רציף עם ספקים רבים בארץ, במגוון תחומים (חברות בנייה, יבואני רכב וקטנועים, יבואנים של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, ציוד ספורט ואקסטרים, רופאים ופלסטיקאים, משרדי נסיעות, בתי השקעות ועוד), ומנהל איתם קשרים עסקיים הדוקים עבור קבוצות הרוכשים השונות, הפעילות באתר

 

ארגון אשר בא איתנו בשיתוף פעולה, נהנה מהיכולת להקים קבוצה המתאימה לו ו/או לעובדיו ועל בסיס קבוצה זו אנו מגייסים ארגונים נוספים וגולשים מתעניינים נוספים המבקשים לרכוש את המוצר. וכך, בזכות קבוצה גדולה יותר, אנו פונים לספק ומבקשים לרכוש מספר רב יותר של יחידות מוצר, מה שמאפשר לו לתת לנו מחיר טוב יותר המשקף הנחה משמעותית יותר.


אנו מזמינים את יו"ר וועד העובדים ומנהלי הרווחה / כח אדם / משאבי אנוש בארגונים ובחברות הגדולות לשתף איתנו פעולה, ולבצע באמצעות פורטל am1 רכישות ארגוניות, כמו גם להעמיד בפני העובדים את הפלטפורמה לביצוע רכישות קבוצתיות.

 

 

כך אנו מאמינים כי כולנו נוכל לקנות חכם יותר !

 

 

נשמח לתאם פגישה אצלנו במשרדים, ברמת החייל בת"א, או אצלך בארגון ולהרחיב בנושא-  03-6442612.

                                                                                             

 

בברכה,